W Appysmarts.PL staramy się pomóc rodzicom w wybraniu najlepszych aplikacji dla ich dzieci.

Koncentrujemy się na dzieciach w wieku od 9 miesięcy do 7+ lat.

Wykorzystujemy wiedzę (nauczycieli nauczania początkowego i dziecięcych psychologów), doświadczenie (sami również jesteśmy rodzicami), technologię (analizę danych na podstawie specjalnych algorytmów), by stworzyć możliwie najlepsze rekomendacje.

Istnieją dziesiątki tysięcy aplikacji i wiemy z własnego doświadczenia, jak trudno jest znaleźć te najlepsze: takie, które czegoś uczą, przykuwają uwagę, są pięknie zaprojektowane i łatwe w obsłudze.

Sami jesteśmy rodzicami i nasze dzieci używały iPhone'ów oraz innych tego typu urządzeń odkąd skończyły 8 miesięcy.

Próbowaliśmy kierować się rekomendacjami naszych przyjaciół, posiłkowaliśmy się stronami z rekomendacjami, katalogami aplikacji, blogami, rekomendacjami publikowanymi w sklepach z aplikacjami... NIe było to łatwe. W miarę jak dzieci rosły, musieliśmy powtarzać poszukiwania co kilka miesięcy, by znaleźć najnowsze, najlepsze aplikacje dla kolejnej grupy wiekowej.

Chcieliśmy, żeby ktoś pomógł nam i innym rodzicom odpowiedzieć na tak postawione pytanie: moje dziecko ma 3 lata - jakie 5, 10 lub 20 aplikacji trzeba pobrać, by zrobić najlepszy użytek z mojego iPhone'a, iPada czy urządzenia z Androidem jako narzędzia do edukacji i zabawy?

Teraz stworzyliśmy Appysmarts.pl, by to zrobić.